Citizen Live

Przyznam, że wybierając się do Zgierza na wydarzenie opisywane przez zapraszającego jako „kameralny koncert skierowany jedynie do najbliższych osób”, nie spodziewałem się takiej dawki energii, jakiej uświadczyłem na miejscu.

Iście kameralna, 80–osobowa sala MOK w Zgierzu okazała się niewystarczająca wobec zainteresowania, które ściągnął projekt Citizen Live labelu Citizone.

Moje obecność miała wprawdzie charakter towarzyski i nie do końca byłem przygotowany do fotografowania tak ciemnej sceny podczas koncertu pozbawionego dodatkowych efektów świetlnych (co zdradzają niektóre zdjęcia z poniższej galerii), ale nie powstrzymałem się od wykonania kilku zdjęć. Jak widać poniżej, nie byłem zresztą jedyny.

Pozostaje mi życzyć grupie, żeby zawsze spotykała się z tak gorącym przyjęciem i tak gromkim aplauzem, a nam — żeby każdy kolejny koncert był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Do zobaczenia na następnym.

Tagi: , ,

Jedna odpowiedź to “Citizen Live”

  1. Partizan Says:

    I’m speechless… Uwiecznienie tego cudownego dnia! Wielkie „DZIĘKUJEMY!” za pracę, którą wykonałeś:) Definitywnie widzimy się na kolejnych przedsięwzięciach! Patrząc na Twoje fotografie pomysły nawiedzają głowę człowieka z szybkością błyskawicy! Good lookin’:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s